מלונות הרודס אילת – האגדה

מלונות הרודס אילת הופכים כל חופשה לאגדה המתעוררת לחיים. המלונות מעוצבים במחווה המוקדשת כולה לרעיון שבע התקופות והתרבויות שחיו באזור, אשר כל אחת מהן הותירה עדויות ושרידים מרתקים.

המצרים הגיעו ראשונים והחלו בכריית נחושת. הנבטים חשפו את סודות ההישרדות ומציאת המים במדבר. היוונים הביאו תרבות מפוארת ומורשת עשירה. לרומאים הייתה אימפריה אגדית. סאלח-א-דין ואנשיו נאבקו קשות בצלבנים. הבריטים השאירו גם הם את חותמם במקום, ולבסוף – ישראל.

חוויית אירוח מפתיעה ומרגשת


המלונות באילת מציגים לראווה שעטנז מרגש ויוצא דופן של ממצאים ארכיאולוגיים, ארכיטקטורה מרהיבה הכוללת פסיפסים, קשתות, מגדלים, ומעל לכל – חדשנות, קידמה ופינוקים של המאה ה-21.

מסיבה זו, החופשה באילת בארמונות הרודס אינה דומה לשום חופשה אחרת. צוות המלון מחייה את האגדה, ושוזר במהלך האירוח הפתעות מרגשות העושות שימוש במבנה המרשים. בתי המלון ואולם הפביליון יוצרים עולם פנטסטי ומרגש, ולכם מובטחת חוויה יוצאת דופן לכל החושים: מראה, אווירה, קולינריה ופנאי לכל המשפחה.

צוות המלון קשוב לכל צורך, שאלה או בקשה ויעניק לכם שירות אישי כיד המלך. מלונות הרודס באילת מזמינים אתכם ליהנות מסגנון הנופש המועדף עליכם, להכיר את תולדות הסביבה וליהנות מנופש באילת עם עיצוב מלכותי ואירוח מושלם.

הכי משתלם להזמין באתר
  • ביטול הזמנה בהתאם לתקנון
  • לפחות 5% הנחה למזמינים אונליין באתר
  • לפחות 10% הנחה נוספים לחברי מועדון פתאל וחברים
  • מזמינים עכשיו ומשלמים בהגעה למלון
פוטר.לחץ אנטר לקפוץ על איזור זה